Jak změnit sám sebe?

Jak změnit sám sebe? Aneb krásné zdravé tělo není pro každého☝️ Proč to tak je:

Za 1. Asi největší hodnotu přikládáme tomu, co je právě moderní, trendy a snažíme se napasovat do představ jiných lidí. Trošku zapomínáme na svůj vlastní hodnotový žebříček a na to, proč vlastně určité věci chceme! A vlastně víme co chceme, ale nechce se nám za to platit.
JSME LÍNÍ PLATIT ČASEM SVÉHO ŽIVOTA ZA TO, STARAT SE O SVÉ TĚLO. ZTRÁTA ČASU ( ŽE JO), PENĚZ, ILUZÍ A MNOHO DALŠÍHO….
Za 2. internet a moderní doba nabízí na trhu takových hovadin, že to nemá obdoby. Lidi potom tápou a hledají možnosti tam, kde jsou úplně mimo. Lidé taky dávají velkou hodnotu tomu, co řekne lékař apod. Jsou potom z toho zmatení, dochází k Jojo efektu, jsou demotivovaní a vlastně vůbec nechápou základní princip a to je:

  1. objevit sám se
  2. nelhat si
  3. zapnout selsky rozum
  4. nebýt líný
  5. myslet pozitivně
  6. spoustě lidem se nechtějí dělat změny

Proto to není pro každého. A já už dneska vím, že pokud mi klientka řekne, tohle dělat nebo jíst nebude – podřezala si pod sebou větev, ale ještě o tom neví.

Ne každý tohle zvládne, ale pokud se rozhodnete vydat se na nějakou cestu je důležité začít sám u sebe.

Další problém nastává, že lidi chtějí všechno a zapomínají, že všechno má svůj čas. VŠECHNO CO JE HNED NEFUNGUJE. ZKUSTE POSTAVIT DŮM ZA 4 DNY, NEBO VYMALOVAT POKOJ ZA HODINU. Nebo chtít po sedmiletém dítěti, aby vám uvařil svíčkovou. My chceme tělo za 3 týdny. Jde o to pochopit, uchopit a pracovat se sebou dlouhodobě a naučit se nové zvyky.
Např: přeučit se moderní zvrhlosti obžerství a návrat k opravdové stravě. POCHOPIT PRINCIP. Když přestanete pít kafe s cukrem z nějakého důvodu, ať už je redukce, zdravotní důvod apod., tak vám nejprve to obyčejné kafe přijde odporný, ale když to z nějakého důvodu vydržíte a vydržíte to třeba půl roku a po půl roce se dostanete ke kávě s cukrem a s mlékem, napijete se, tak vám přijde to kafe s cukrem najednou úplně hnusný a v podstatě nebudete chápat, jak jste před půl rokem mohli pít kafe narvaný kolika kostkami cukru. Tím vlastně přetvoříte svoje návyky jiným směrem. U cvičení a pohybu celkově to platí stejně.

Přemýšlej…❤ K❤

Zanechat komentář