High Heels Ostrava 27.5. 16:00-18:00

590,00  včetně DPH

Lekce High Heels je jedinečná příležitost pro ženy, které chtějí rozvinout svou ženskou energii a sebevědomí a objevit svou sexualitu. Tato taneční lekce je navržena tak, aby vám pomohla vyjádřit svou vnitřní krásu a sebevědomí a zároveň zlepšila vaše pohybové schopnosti a držení těla.

Kategorie:

Popis

Pojďte si se mnou užít jedinečnou lekci vášně, sebevědomí a energií ne kterou jen tak nezapomenete.

27.5. – Ostrava Beat Up studio

Vítkovická 3083/1
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz 

u Ústředního autobusového nádraží přímo v budově ČSAD, 4.patro

16:00 hod – 18:00 hod

 

High heels není jenom tanec,  je to vášeň, adrenalin, je to objevování svoje vlastní individuality, ženskosti, sexepeelu  apod.

Seběvědomí, fit tělo a láska.

Lekce High Heels je navržena tak, aby pomáhala každé ženě, bez ohledu na to, jakou má úroveň tanečních dovedností. Tato lekce je vynikající příležitostí pro každou ženu, která chce rozvíjet své tělo a mysl, a objevit novou úroveň sebevědomí a sebelásky.

Když se naučíte chodit na podpatcích a začnete se pohybovat elegantně a svůdně, můžete si být jistá, že to bude mít pozitivní vliv na váš život. Budete cítit sebevědoměji, budete mít větší sebedůvěru a budete moci projevit svou ženskost a vášeň s lehkostí.

Lekce High Heels je také skvělá příležitost pro vylepšení své formy a kondice. Tento taneční styl posiluje svaly, zlepšuje držení těla a přispívá ke zvýšení flexibility. To vše má pozitivní vliv na celkové zdraví a pohodu.

Navíc, když se budete cítit sebevědomě a pohodlně se svým tělem, budete moci vyzařovat pozitivní energii a přilákat k sobě další pozitivní lidi a zážitky.

Takže neváhejte a přijďte na lekci High Heels, kde budete moci sledovat svou ženskou energii, sebevědomí a vášeň, a zároveň posilovat své tělo a zlepšovat své zdraví. Tato lekce je skvělá příležitost pro každou ženu, která chce vylepšit svůj život a objevit nové možnosti.

Lekce trvá 2 hodiny, na lekci si vezměte pití, boty na podpatku, oblečení, ve kterém se budete cítit sexy a přitom pohodlně, chrániče kolen (koupíte v Decatlonu) a dobrou náladu 🙂