Představuji Vám svůj vlastní kolagen!

Je to venku. Představuji Vám svůj vlastní kolagen! Sleduj další foto…

Jdu jak se říká s kůží na trh, ale nemám co ztratit.

Jde o reálné foto- žádný filtr! Trošku se i stydím.

Na levé fotce jsem dokonce namalovaná a jdu čerstvě od kadeřnice! Je to fotka těsně před tím, něž jsem tento kolagen začala pít! Na pravé fotce jsem si odskočila od bazénu pro vodu do kuchyně (dnes), žádný make up ani filtr nic.

Hodně cvičím a taky mi už není 20 a už ani 30 let. Dá se říci, že mé tělo všechno zmetabolizuje. Tak jsme dlouho řešila co s povadlou tváří, předčasnými vráskami a propadlou tváří. Vyzkoušela jsem toho mraky za x desítek tisíc. Narážela na produkty z internetu, lékáren co nefungují a zjistila jsem proč to tak je nevěřila jsem…

Začala jsem to přes rok studovat, hledat, řešit, testovat všechno možné, dokonce jsme psala dotazy přímo ředitelům chemických škol v ČR, chemikům a řešila s dlouholetými výrobci ve farmacii … aby jsem měla dostatek pravých informací… Rozhodla jsem se, že to změním a vytvořím něco, co bude obsahovat to, co je uvedeno na krabičce a co opravdu moje tělo potřebuje nekompromisně bez ohledu na doporučení k prodeji.

Vytvořila jsme PRÉMIOVÝ KOLAGEN S KYSELINOU HYALURONOVOU, VITAMÍNY V NEJSILNĚJŠÍM POMĚRU DOSTUPNÝ NA TOMTO TRHU. ZARUČUJI SE ZA TO, ŽE OBSAH ODPOVÍDÁ REALITĚ.

Testuji ho na sobě přibližně rok.. není to krátká doba, ale kdo se orientuje ví, že od určitého věku produkce kolagenu klesá a nijak jinak než suplementem v tomto poměru není možné ho doplnit.

Je důležité o sebe pečovat z venku, ale je důležitější pečovat o sebe zevnitř.

Doporučuji všem ženám a mužům užívat dlouhodobě, ideálně 3 měsíce, pro dosažení lepších výsledků. Je ale nutné si uvědomit, že nejde o krásu ale zdravý vzhled, vrásky, krásné a lesklé vlasy, pevnější nehty.❤

Zanechat komentář