Taneční vystoupení

Specializuji se na choreografické stylové taneční show, které jsou připravené na míru Vaši společenské akci: plesy, večírky, taneční večery, soutěže Miss, TV přenosy, akce, kde je zapotřebí okořenit Váš program.

Vhodné na společenské akce jakéhokoliv charakteru – plesy, večírky k výročí firmy, vánoční večírky, maturitní plesy, taneční večery, narozeninové oslavy, recepce, slavností představení nového produktu , soutěže Miss, TV přenosy, tedy vše kde je  zapotřebí zpestřit program.

Choreografie na Míru

Polonéza, ples, společenská událost:
Sestavuji choreografie tipu, show dance, street dance, ale také Polonéza, včetně společenských a latinskoamerických tanců.

Sestavení jídelníčku na míru

chcete opravdu jíst a nedržet dietu? Věřte, že to opravdu lze. Sestavím Vám jídelníček přímo šitý na míru pro Vás, Vašim potřebám, přáním a cílům s ohledem na Vaši profesi, sportovní život apod. – (tady by jsem připojila nějakou fotku pěkného zdravého jídla)

Sestavení tréninkového plánu

Sestavení tréninkového plánu pro Vás.Chcete cvičit? Nedokážete se ale namotivovat? Připravím vám tréninkový plán přímo pro vás včetně supermotivace. Tento tréninkový plán na Vaše přání mohu také samozřejmě doplnit osobním koučingem.

Moderování

Sháníte na svoji akci, firemní večírek zpestření? Moderátora/ku či průvodce večerem, který vám připraví zábavný program a strhne okolí? Ráda vám odprezentuji také Vaši značku/službu a v rámci moderování se postarám o to aby Váš nejen pracovní, firemní a narozeninový večer proběhl podle Vašich představ.

Fitness víkendy

Pravidelně pořádám welness fitness víkendy na podzim a na jaře.
Podrobné inforamce a přihlášky nalezenete na www.studiofit1.cz

Cvičení u moře

Pravidelně pořádám cvičební pobyty u moře.
Podrobné informace nalezene na www.studiofit1.cz