Tak ještě jednou a popořádku.☝️ Často mi ženy píšou že by chtěli shodit tuk na břiše, ať více posilujeme břicho a jaký je nejlepší cvik na břicho a na bedra, že se jim tam usazuje tuk.

MÁM PRO VÁS ZARUČENÝ TIP A TO TEN:
NEEXISTUJE ŽÁDNÝ CVIK KTERÝ BY VÁM SPÁLIL TUK NA BŘIŠE NEBO BEDRECH! Tuk uložený kolem pasu na břiše patří mezi ty, s jejichž redukcí bývá největší problém a často jeho zásoby mizí až jako poslední. Nejen ve fitness komunitě, ale i mezi běžnými smrtelníky, kteří usilují o získání štíhlého pasu, koluje mnoho polopravd a mýtů jak to tedy doopravdy je.

Celé kouzlo a recept na ploché bříško je:

  • KALORICKY DEFICIT!
  • Dlouholetý komplexní silový trénink

Prakticky každý z nás má na svém těle „rizikovou“ partii. Mnozí z vás jistě přemýšleli o tom, čím je tato distribuce tuku způsobená. Z velké části za tuto skutečnost mohou hormony☝️. Ale o hormonech někdy jindy❤

Buchty na břiše se pečou hlavně v kuchyni.

Posilováním břišních svalů, břišní tuk ani tuk na bedrech nespálíte! Lokální hubnutí neexistuje.

Ženy by se měly více soustředit na posilování vrchní části a spodní části těla a do toho přirozeně zapojovat Core. Přetěžování břišních svalů za účelem zhubnutí břicha zaprvé nefunguje a za druhé holky potom cvičí podle YouTube videa a podle trenérů, kteří tomu nerozumí, přetěžují břišní svaly a následky jsou potom fatální včetně diastázy. Bolí je záda. Mají špatné kolena a jsou třeba i inkontinetní.????‍♀️ Ráda by jsem ještě podotkla, že buchty na břiše spalovačkami nedocílíte a přetěžováním břicha si akorát uškodíte. Navíc přeposilované vysekané břicho není fyziologický zdravé. Přetěžují se vnitřní orgány, záda, pánevní dno a z pohledu dlouhodobosti stejně tento módní trend není udržitelný. Mám na mysli vysekané buchty Arnolda Schwarzeneggera.

Na závěr stačí si zapamatovat.

  • vyvážená strava
  • kvalitní silový full body trénink
  • kalorický deficit
  • dlouhodobost a režim ❤

Krásný den Vám přeji.